KONST / Litografier / Färglitografi 12113107
nr 1211 3107
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 110/360. Motivet: 42x59 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:01:17
19/10 10:41:39
22 okt
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund